počítače, notebooky, servery a další

Takřka veškeré moderní technologie jsou dnes stále hodně závislé na výpočetní technice. Existují sice možnosti, jak si na tiskárně vytisknou fotografii i bez použití počítače, avšak v převážné většině uživatelé pro přípravu fotografií k tisku využívají právě osobní počítač. Ve firemním prostředí je nepřítomnost počítačů téměř nepředstavitelná. V moderní firmě se stále častěji nevyskytují pouze pracovní stanice. Firmy si uvědomují výhody a přínosy, které jim poskytují servery a přistupují k jejich nasazování.

 

I v oblasti popsané v předchozím odstavci máme velmi široký záběr. Obrátit se na nás můžete s poptávkou jednoho počítače nebo i celých rozsáhlých serverových řešení. Dodávku jakékoliv výpočetní techniky jsme navíc schopni realizovat i formou pronájmu s možností následného odkupu za zůstatkovou hodnotu.

Jsme partnery předních světových výrobců výpočetní techniky, mezi které se řadí takové společnosti, jako je například Hewlett-Packadr, DELL, IBM, Lenovo, Acer a další. Našim zákazníkům pak dodáváme notebooky, pracovní stanice i servery a datová centra těchto renomovaných výrobců. Partnerství nám poskytuje řadu výhod, mezi které patří možnost získání speciální projektové ceny nebo technická podpora výrobců při řešení složitějších případů.

Prodejem u nás ale péče o zákazníka zdaleka nekončí. Jsme připraveni poskytovat servisní služby nejen na námi prodaném HW. U velkých technologických serverových celků a počítačových sítí navíc dokážeme poskytnout i komplexní servis formou outsourcingu. V takovém případě je zákazník oproštěn od jakýchkoliv starostí s jeho IT infrastrukturou a stačí mu pouze zapamatovat si číslo na našeho technika.

 

Opět platí, že spokojený zákazník je pro nás tím nejvyšším cílem. Pro jeho dosažení děláme maximum.

© 2010      kell s.r.o.           kontakt